2 лютого -Всесвітній день водно-болотних угідь
Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні!
Під таким девізом 2 лютого відзначатимуть Всесвітній день водно-болотних угідь. Саме у цей день 50 років тому було підписано Конвенцію про водно-болотні угіддя.
Болота, заплавні луки, ліси, плавні та мілководні водойми – життєво необхідні для накопичення, очищення та постачання прісної води для потреб людства і довкілля. Відновлення та збереження водно-болотних угідь є одним із важливих заходів для захисту прісних вод, пом’якшення наслідків змін клімату і адаптації до них.
За даними Секретаріату Рамсарської конвенції, водно-болотні угіддя, найцінніша екосистема, ресурси якої людство використовує для задоволення питних потреб і ведення сільського господарства, риболовлі і аквакультури. Для майбутнього планети ми маємо усвідомити важливість припинення руйнування і почати відновлювати водно-болотні екосистеми, берегти джерела прісної води та ощадливо її використовувати.
Щороку до інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь Секретаріат Рамсарської конвенції готує низку освітніх матеріалів. Міндовкілля підготувало інформаційні матеріали в українському перекладі.Їх можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1nlsDBhzrfrNTgzLf3VSWNzecTIcdi9uN?usp=sharing
Учні та вчителі нашої школи долучилися до інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь.
Вчитель географії Журавльова А.С. для 20 учнів 7та 8 класів провела екологічний урок. 95 учнів 5-11класів переглянули презентацію "Нероздільні вода, водно-болотні угіддя та життя" . Педагог-організатор Діденко Н.Л. підготувала для 67 учнів 1-4 класів виступ екологічної агітбригади (учні 5 класу) на тему "Значення водно-болотних угідь"